Оздоровчий комплекс

Інфрачервона кабіна
Стимулює та тонізує діяльність всього організму, благотворно впливає на серцево-судинну та кістково-м'язову систему, покращуємо загальне самопочуття. Встановлено, наприклад, що під час сеансу у людини посилюється кровообіг. У крові збільшується вміст гемоглобіну та еритроцитів, які забезпечують органи киснем. Підвищується опірність організму, у тому числі хвороботворним мікробам. Благотворна дія І.К. виявляє на нирки та ендокринні залози. Цілюще тепло благотворно впливає на центральну та периферичну нервову систему, а значить і на психіку людини. Невипадково одне з фінських прислів'їв говорить: „ Гнів і ненависть карають у сауні."

Зняття стресу та втоми
Усього кілька хвилин у м'якому теплі І.К. дадуть вам ефект загального масажу, заспокоюючи натягнуті нерви та напружені м'язи.

Імунна система
Завдяки проникненню інфрачервоних ваш організм набуває здатності боротися з бактеріями та вірусами загальмовувати темпи їх розмноження та водночас збільшувати кількість лейкоцитів, що борються з інфекційними хворобами. Стабілізується робота імунної системи, стабілізується обмін речовин, зменшується анемія. І хвилі компенсують несприятливий вплив ультрафіолетових променів і є єдиним антидотом від сонячних опіків. .

Очищення тіла, виведення токсинів та шлаків
Зростаюча циркуляція крові стимулює потові залози активніше виводити токсини та шлаки. Щоденне потовиділення може допомогти вивести отрути з тіла, оскільки потім виділяються потенціально канцербінні важкі метали (свинець, ртуть, цинк, нікель), а також жир, спирт, нікотин, натрій, сірчана кислота, холестерол і т.д. Дослідники стверджую, що з регулярному використанні І.К. виводяться навіть солі важких металів.

Полегшення при болях м'язів та рухливості суглобів.
І хвилі дають позитивний ефект для м'язів і суглобів, усуваючи такі проблеми, як судоми, артритні болі, особливо у плечах та верхньому плечовому поясі, м'язові болі, менструальні болі, ревматизм, радекулнт та біль у різних органах.

Розслаблення м'язів
Цілюща якість І.К., глибоке проникнення тепла тонезує тіло, дійсно допомагає втомленим ниючим м'язам, знімаючи з них напругу. Підвищена циркуляція крові посилює харчування мусколів, різко підвищує постачання тканин киснем. Це сприяє звільненню м'язів від шлаків, робить їх еластичнішими.

Целюліт
Є желеподібною субстанцією, що складається з накопиченої води, жирів, шкідливих речовин і відходів, вироблених природними процесами організму. І хвилі можуть відновити природний баланс шкіри та створити можливість виведення даних речовин з організму у вигляді поту.

Шкірні захворювання
Активізація циркуляції крові у шкірному покриві під впливом І.К. призводять до розширення та очищення пір шкіри. Видаляються відмерлі клітини, шкіра стає гладкою, пружною та еластичною. Усувається ряд нашкірних захворювань.


Поліпшується колір обличчя, розгладжуються зморшки, шкіра виглядає молодшою.