Оздоровчий комплекс

Особливо корисно для підтримки тонусу чергувати парну з водними процедурами

 1. Пристрій гідробасейну.
  Основними елементами, що входять у пристрій гідробасейну, є вбудовані форсунки. Струмені води, що б'ють з форсунок, масажують м'язові волокна, розгладжуючи і розтираючи окремі частини тіла. Для досягнення максимального ефекту слід чергувати заходи в парну з гідромасажем у басейні.
 2. Гідромасажні форсунки
  Є важливою частиною обладнання. Залежно від типу, форсунки можуть упорскувати в басейн струмінь повітря, води або повітряно-водну суміш. Для досягнення максимального лікувального ефекту фонтанчики повинні бути заповнені частинками повітря. Це тим, що бульбашки повітря, що надходять разом із струмками води, лопаються, стикаючись з тілом.
 3. Аеромасаж або масаж повітрям
  Є одним із найбільш використовуваних режимів гідромасажного басейну. Повітряні форсунки, на відміну водяних розташовуються не так на стінах але в дні басейну. Повітря, що нагнітається через форсунки, створює ефект пінистого шампанського, створюючи всі умови для приємного розслаблення.
 4. Особливості впливу.
  Дія гідромасажу очищає шкіру від шлаків, сприяючи процесу виведення з організму шкідливих речовин. За рахунок надходження кисню покращується шкірний подих, а м'який масаж активізує роботу легень. Після прийняття таких процедур – шкіра розгладжується і стає більш пружною та шовковистою. Активне виведення шкідливих речовин через шкіру дозволяє покращити роботу бруньок, відновлюючи процеси кровопостачання. Гідромасажний басейн також має сечогінний ефект, виводячи з організму надмірну рідину.
 5. Ефективність гідромасажу.
  Регулярні гідромасажні процедури допомагають позбутися стресів, перешкоджають розвитку серцево-судинних захворювань та порушення імунітету.