Оздоровчий комплекс

Особливо корисно для підтримки тонусу чергувати парну з водними процедурами

  1. Пристрій гідробасейну.
    Основними елементами, що входять у пристрій гідробасейну, є вбудовані форсунки. Струмені води, що б'ють з форсунок, масажують м'язові волокна, розгладжуючи і розтираючи окремі частини тіла. Для досягнення максимального ефекту слід чергувати заходи в парну з гідромасажем у басейні.
  2. Гідромасажні форсунки
    Є важливою частиною обладнання. Залежно від типу, форсунки можуть упорскувати в басейн струмінь повітря, води або повітряно-водну суміш. Для досягнення максимального лікувального ефекту фонтанчики повинні бути заповнені частинками повітря. Це тим, що бульбашки повітря, що надходять разом із струмками води, лопаються, стикаючись з тілом.
  3. Аеромасаж або масаж повітрям
    Є одним із найбільш використовуваних режимів гідромасажного басейну. Повітряні форсунки, на відміну водяних розташовуються не так на стінах але в дні басейну. Повітря, що нагнітається через форсунки, створює ефект пінистого шампанського, створюючи всі умови для приємного розслаблення.
  4. Особливості впливу.
    Дія гідромасажу очищає шкіру від шлаків, сприяючи процесу виведення з організму шкідливих речовин. За рахунок надходження кисню покращується шкірний подих, а м'який масаж активізує роботу легень. Після прийняття таких процедур – шкіра розгладжується і стає більш пружною та шовковистою. Активне виведення шкідливих речовин через шкіру дозволяє покращити роботу бруньок, відновлюючи процеси кровопостачання. Гідромасажний басейн також має сечогінний ефект, виводячи з організму надмірну рідину.
  5. Ефективність гідромасажу.
    Регулярні гідромасажні процедури допомагають позбутися стресів, перешкоджають розвитку серцево-судинних захворювань та порушення імунітету.